ZAKOŃCZENIE ROKU STARSZAKÓW.

27 czerwca 2018

„Już pożegnania nadszedł czas… zostawcie w sercach swoich nas” – tak najkrócej można podsumować wzruszającą uroczystość POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA przez dzieci idące do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

W uroczysty nastrój wprowadził nas taniec "Polonez" w wykonaniu wszystkich dzieci. Zarówno Rodzice, jak całe Grono Pedagogiczne było zachwycone przygotowaniem oraz wykonaniem tradycyjnego tańca korowodowego podkreślającego rangę uroczystości Pożegnania Przedszkola.

Dzieci recytowały wiersze podkreślając koniec beztroski i czasu spędzanego tylko na zabawie, chwaląc Panie oraz przypominając wszystkim zebranym ważne wydarzenia z życia przedszkola.

Zarówno grupa "Żabki", jak i "Jeżyki" prezentowały swoje umiejętności taneczne w tańcach nowoczesnych, które wprowadzały mnóstwo radości w chwilach refleksji.

Pani Dyrektor mgr Mariola Denisiuk- Langier podziękowała wszytkim Gościom, wręczyła pamiątkowe podziękowania rodzicom, a dzieci z przedszkola obdarowała dyplomami i upominkami ufundowanym przez Radę Rodziców.

Wzruszeniom nie było końca.

Data utworzenia:2018-06-27
Data publikacji:2018-06-27