Darmowe warsztaty 3D i jesienna sesja zdjęciowa

13 września 2022

Drodzy Rodzice!

Dnia 26 września 2022r (poniedziałek) o godz. 9:30 dzieci wezmą udział

w bezpłatnych warsztatach po których będą robione zdjęcia (sesja jesienna).

Program warsztatów oraz przykładowe zdjęcia przedstawiamy poniżej.

Warsztaty z drukarkami 3D w szkołach oraz przedszkolach to absolutna nowość. Do placówki przyjeżdżamy z pięcioma"otwartymi" drukarkami, więc każdy uczestnik będzie mógł z bliska przyjrzeć się w jaki sposób powstają drukowane modele trójwymiarowe. Oprócz obejrzenia samego procesu druku dzieci będą mogły wybrać model 3D, kolor filamentu czy samodzielnie spróbować rozpocząć proces druku. Ponadto przywozimy ze sobą mini kolekcję gotowych wydruków,które prezentujemy w formie wystawy. Pracujemy z dziećmi już od 2.5 r.ż (dla maluchów program jest bardzo zabawowy, czas trwania to około 25 min), a z dziećmi starszymi (od kl.0-4 program jest bardziej obszerniejszy i trwa do 45min).

Po warsztatach z drukarkami 3D wykonujemy niezobowiązującą, piękną sesję jesienną. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający wzięcie udziału w warsztatach.

• Powiększ zdjęcie Warszaty 3D

Warszaty 3D