Informacja Rady Rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 października 2022

Drodzy Rodzice, co roku Rada Rodziców spotyka się z problemem opłacenia składki.  Tak jest również i w tym roku. Wiemy, że składka nie jest obowiązkowa, lecz rzutuje ona na organizowanie przez nas takich uroczystości jak Mikołaj, Dzień Dziecka, czy pożegnanie dzieci, które idą do szkoły.

W tym roku 100% wpłat trafi z powrotem do naszych pociech.

Mikołaj, czy Dzień Dziecka od zawsze jest w naszym przedszkolu. Rada stara się, aby każde dziecko otrzymało w tych dniach prezent. W tym roku osoby, które nie wpłaciły chociażby połowę składki muszą liczyć się z tym, że dziecko otrzyma symboliczny prezent.

W puli mamy niewielką sumę a rodzice, którzy wpłacili nie mogą być poszkodowani przez osoby, które uchylają się od płatności.

Prosimy zatem wziąć sobie do serca, że dzieci, które otrzymają symboliczny podarek mogą poczuć się niekomfortowo.

Rada Rodziców rozumie, że są rodziny z gorszą sytuacją finansową ale to są jednostki i prosimy takich rodziców o zgłoszenie tego faktu pisząc prośbę o zwolnienie z płatności lub pomniejszeniu składki do 31.10.2022r.

Jako Rada Rodziców chcielibyśmy aby wszystkie dzieci miały możliwość otrzymania takiego samego prezentu mikołajkowego i aby ten dzień był dla wszystkich radosny.

Czekamy na wpłaty do 31.10.2022 r. Po tym terminie musimy opłacić zarezerwowane prezenty mikołajkowe.

 

 Rada Rodziców

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-10-28
Data publikacji:2022-10-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Chełmecka
Liczba odwiedzin:84