I OLIMPIADA SPORTOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ RUCHOWO.

27 kwietnia 2018

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 7w I Jaworznickiej Olimpiadzie Sportowej dla Dzieci i Młodziezy Niepełnosprawnej Ruchowo, któa odbyła się w Hali Sportowej na Osiedlu Stałym.

Z zaproszenia skorzystało mnóstwo gości, były przedszkola i szkoły z miast ościennych. W kategorii przedszkoli dzieci niepełnosprawne reprezentujące nasze Przedszkole zajęły 3 miejsce grupowe, ale w poszczególnych kategoriach plasowali się na pierwszym, drugim i trzecim miejscu w konkurencjach: rzut do celu woreczkiem, boccia, bieg na czas, kręgle. Kategorie były tak przygotowane, aby każde dziecko mogło spróbować swoich sił i odnieść sukces. Najlepszym tego przykładem może być konkurencja w sprincie na wózkach inwalidzkich.

Więcej: TUTAJ i TUTAJ

Data utworzenia:2018-04-27